Wyświetlanie 1–9 z 58 wyników

Narzędzia pneumatyczne
Narzędzia  Pneumatyczne

Oferujemy : Klucze udarowe 1/2″, 1/4 ” , 3/8 ” , 3/4 “, 1 ”

Klucze zapadkowe grzechotki, Pistolety lakiernicze , zwijadła i węże pneumatyczne, młotki, nitownice , nożyce, piaskarki, pistolety do przedmuchiwania, smarownice, szlifierki i polerki, wiertarki i wkrętarki, wyrzynarki i wiele innych..

Narzędzia pneumatyczne SHINANO odznaczają się wysoką precyzją produkcji, oraz optymalnym doborem materiału. Japońskie łożyska kulkowe, mocna stal (cylindry i wirniki itp.), plastikowe łopatki, a także bardzo ergonomiczny wygląd. Szczególnie ważne jest to, że SHINANO/ SP-Air gwarantuje wieloletnią dostawę części zamiennych, a zakup części zamiennych jest korzystniejszy od zakupu nowego narzędzia, dlatego też naprawa jest opłacalna.
Wprowadzenie narzędzi SHINANO/ SP-Air jest bardzo ekonomiczne dzięki stosunkowo korzystnych cenach narzędzi i części zamiennych. Od 20 lat z powodzeniem używane są w Polsce (np. w Stoczniach, itd).
Polecamy narzędzia SHINANO/ SP-Air wszędzie tam, gdzie występują wyższe wymagania jak np. w ślusarniach, przy produkcji okien i drzwi, w meblarstwie i warsztatach samochodowych.