Wyświetlanie 1–9 z 125 wyników

Panel boczny

Promocje
Promocje – Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wyposażenia warsztatów, serwisów samochodowych, oraz stacji diagnostycznych cenionych producentów w niskich cenach.

W doborze urządzeń czy narzędzi chętnie pomoże nasz wykwalifikowany personel. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Urządzenia ELPRO charakteryzuję się wysoką jakością, oferują one prostą obsługę i wysoką niezawodność. Dodatkowo, mogą być bardzo pomocne w warsztatach samochodowych, zakładach wulkanizacyjnych oraz punktach sprzedaży opon.

MONTAŻOWNICA ELPRO T202 jest używana do demontażu, montażu oraz pompowania opon samochodów osobowych
i dostawczych.

AKCESORIA STANDARDOWE:

Łyżka montażowa
Pistolet do pompowania
Nakładki na stopkę
Rolka do stopki
Pojemnik z uchwytem na pastę monterską

Stół montażownicy jest wyposażony w dwa siłowniki, siłowniki poruszające zaciskami umożliwiają dokładne wyśrodkowanie
i mocowanie trzymania koła. Układ pedałów daje wygodę dla personelu obsługującego, odległość zbijaka jest wystarczająca dla dużych i nietypowych opon, stół wykonany jest z wyjątkowo twardego i odpornego na pęknięcia i ścieranie stopu stali, urządzenie do pompowania z manometrem jest umieszczone na kolumnie co pozwala kontrolować ciśnienie pompowanego koła. Montażownica jest dodatkowo wyposażona w pedał nożny, dzięki któremu pompowanie koła jest dużym udogodnieniem
dla operatora. Montażownice można wyposażyc w przystawkę do niskich profili i RUN FLAT, która jest sterowana pneumatycznie za pomocą dżojstika.