DOSTAWA NA TERENIE
CAŁEGO KRAJU

Zapewniamy dostawę sprzętu na terenie całego kraju. Zamówienia powyżej 50kg wysyłamy na paletach za pośrednictwem spedycji JAS FBG. Pozostałe zamówienia realizujemy Pocztą Polską. W przypadku zamówień drobnych przedmiotów przekraczających wagę 50kg umożliwiamy wysyłkę Pocztą Polską w kilku paczkach.

Rohlig Suus jest jednym z wiodących operatorów logistycznych na rynku polskim. Ich specjalnością są rozwiązania „szyte na miarę”. Firma dysponuje siecią placówek w kraju – na które składają się platformy logistyczne i terminale dystrybucyjne, placówki agencji celnej, biura spedycji krajowej i międzynarodowej i nie tylko. Poruszają się środkami transportu w postaci zestawów ciągnik z naczepą oraz ciężarówkami o mniejszej ładowności.

Zamówienia wysyłane za pośrednictwem kuriera In Post przyjmujemy codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 12:00. Składając zamówienie do godziny 12:00, jest ono dostarczone średnio do 48h. W przypadku zamówień po godzinie 12:00, realizacja następuje w kolejnym dniu roboczym.