DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Zapewniamy dostawę sprzętu na terenie całego kraju. Zamówienia powyżej 50kg wysyłamy na paletach za pośrednictwem spedycji JAS FBG. Pozostałe zamówienia realizujemy Pocztą Polską. W przypadku zamówień drobnych przedmiotów przekraczających wagę 50kg umożliwiamy wysyłkę Pocztą Polską w kilku paczkach.

Transport na paletach

RABEN LOGISTICS POLSKA, największa spółka Grupy, oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego.

Raben to stabilna organizacja, niezależna od zmian na rynkach kapitałowych.

Transport na paletach

JAS-FBG S.A. jest jednym z wiodących operatorów logistycznych na rynku polskim. Ich specjalnością są rozwiązania „szyte na miarę”. Firma dysponuje siecią placówek w kraju – na które składają się platformy logistyczne i terminale dystrybucyjne, placówki agencji celnej, biura spedycji krajowej i międzynarodowej i nie tylko. Poruszają się środkami transportu w postaci zestawów ciągnik z naczepą oraz ciężarówkami o mniejszej ładowności.

Wysyłka kurierem In Post

Zamówienia wysyłane za pośrednictwem kuriera In Post przyjmujemy codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 12:00. Składając zamówienie do godziny 12:00, jest ono dostarczone średnio do 48h. W przypadku zamówień po godzinie 12:00, realizacja następuje w kolejnym dniu roboczym.

ELASTYCZNE FORMY PŁATNOŚCI

Składając zamówienia poprzez nasz sklep internetowy możesz wybrać dowolną formę płatności. Oferujemy standardowe płatności przelewem na konto, na podstawie wystawionej do zamówienia faktury pro-formy. Płatność przy odbiorze jak i również szybkie płatności on-line za pomocą operatora PayU. Ponadto posiadamy w ofercie opcje płatności ratalnych oraz atrakcyjny leasing DANE PŁATNOŚCI PRZELEWEM BS JAROSŁAW 10 9096 0004 2001 0000 0231 0001 ELKUR spółka jawna
A.Kuryło K.Kuryło
3-go Maja 98/b, 37-500 Jarosław
NIP: 792 000 64 82