Wyświetlanie 1–9 z 260 wyników

Panel boczny

Kompresory i osprzęt
Kompresory i osprzęt  – oferujemy sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe, uzdatnianie powietrza, armatura pneumatyczna pompy sprężarkowe. Urządzenia są znanych i cenionych producentów – co gwarantuje niezwykłą trwałość i niezawodność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompresory i osprzęt!

Sprężarki tłokowe GUDEPOL serii HDO zostały skonstruowane w oparciu o 25 letnie doświadczenie firmy i najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.
Doskonale znając potrzeby rynku firma GUDEPOL skonstruowała pionierskie rozwiązanie w w segmencie kompresorów tłokowych, poprzez zastosowanie ocynkowanego zbiornika w połączeniu z wysoko wydajnym oraz nowoczesnym systemem pompującym.
Projekt został zrealizowany we własnym biurze konstrukcyjnym, montaż urządzeń jest przeprowadzamy w zakładzie produkcyjnym w Polsce – hala montażu w Legnicy.
Wszystkie urządzenia przechodzą ścisłą kontrolę jakości, weryfikującą każdy element kompresora.
Sprężarki zostały zaprojektowane pod kątem zastosowania w trudnych warunkach, przy obciążeniach przemysłowych. Wolnoobrotowa żeliwna pompa w połączeniu z zbiornikiem 100% ocynowanym z wewnątrz i zewnątrz, daje możliwość długoletniej eksploatacji sprężarki. Wszystkie podzespoły zastosowane w konstrukcji sprężarki serii HDO są najwyższej jakości światowej.

GUDEPOL przekazuje klientom urządzenie o długoletniej gwarancji.

1 LATA GWARANCJI – POMPA ORAZ WYŁĄCZNIK CIŚNIENIOWY
3 LATA GWARANCJI – SILNIK ELEKTRYCZNY
10 LAT GWARANCJI – ZBIORNIK CIŚNIENIOWY SPRĘŻARKI HDO