Wyświetlanie 1–9 z 16 wyników

Panel boczny

Narzędzia Do Układu Hamulcowego
Narzędzia Do Układu Hamulcowego umożliwiające pracę z układem hamulcowym. Precyzyjne produkty znanych marek, z którymi możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa kierowcy. W ofercie m.in. giętarka do przewodów hamulcowych, przyrządy do wymiany płynu hamulcowego, a także narzędzia do zarabiania przewodów. Produkty nowe, dostępne również w zestawach, zawsze objęte gwarancją. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych kategorii sprzętu, obejmującą m.in. podnośniki samochodowe, wózki warsztatowe czy wyważarki. 

ATF 5000 jest najnowszym urządzeniem, służącym do wymiany oleju oraz płukania automatycznych skrzyń biegów w samochodach osobowych i dostawczych.

ATF 5000 zapewnia pewność całkowitej wymiany oleju znajdującego się w układzie (skrzynia biegów + chłodnica oleju + sprzęgło hydrokinetyczne). Używając specjalnego detergentu, w automatycznym procesie obsługi, układ może zostać poddany płukaniu. Ponadto duże zbiorniki na olej, wbudowana drukarka oraz szeroka gama konektorów podłączeniowych czynią ATF 5000 urządzeniem do kompleksowej i profesjonalnej obsługi automatycznych skrzyń biegów.

Urządzenie wyposażone zostało ponadto w kolorowy dotykowy wyświetlacz, który znacznie usprawnia pracę oraz wbudowaną bazę danych zawierającą informacje dot. ilości i rodzaju zastosowanego oleju ATF w danym modelu.