Wyświetlanie 1–9 z 191 wyników

Wyposażenie warsztatów i serwisów
Najważniejsze jest to że wyposażenie warsztatów i serwisów to Nasza pasja, doradzamy skutecznie rozwiązania naszym klientom tak by ich biznes się rozwijał. Ponadto posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie – realizujemy dofinansowania z UP i EU. Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na prawie wszystkie elementy wyposażenia warsztatu czy też serwisu samochodowego.

Przede wszystkim nasza marka posiada wieloletnią tradycję co daje Nam  ogromne doświadczenie ale najważniejsze dla nas jest dobro klienta. Posiadamy najlepszych specjalistów – oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze produktów odpowiednich dla klienta warsztatu i serwisu. Współpracujemy z najlepszymi producentami dlatego naszym klientom zapewniamy narzędzia najlepszej jakości na rynku ! Nasza szeroka oferta spełnia wymagania każdego warsztatu i serwisu.

Ponadto oferujemy podnośniki warsztatowe, obsługę ogumienia i klimatyzacji, prasy hydrauliczne, myjki warsztatowe, agregaty, odciągi spalin, testery diagnostyczne, spawalnictwo, obsługę olejów i smarów , narzędzia specjalistycznie, obróbkę drewna, wózki warsztatowe, narzędzia pneumatyczne, ze stawy maszyn, kompresory i osprzęt i wiele innych ..

Dzięki wysokiej jakości i szerokiej ofercie produktów spełnimy wymagania każdego klienta a dzięki fachowemu doradztwu każdy znajdzie coś dla siebie. Dbając o klientów oferujemy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny na terenie całej Polski !

Zapraszamy do skorzystania z oferty wyposażenie warsztatów i serwisu z ELKUR!